ZJAWISKOWA córka Kukiza. Czy zachęci wyborców do głosowania na ojca?

2015-06-25 4:00

Co prawda Paweł Kukiz (52 l.) nie chce zdradzić swojego wyborczego programu, ale o głosy w wyborach parlamentarnych powinien być spokojny. Już teraz cieszy się bowiem sporym poparciem. Może się ono jeszcze zwiększyć, a to dzięki córce Poli (21 l.). To piękna i mądra kobieta, która na pewno sprawi, że wiele osób zagłosuje na jej tatę.

Kim jest nowa piękność polskiej polityki? Pola studiuje w Warszawie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W stolicy również mieszka. Niewykluczone, że w sobotę pojawi się na zjeździe zwolenników Kukiza w Lubinie. - Namawiamy do tego Pawła, bo Pola jest pełna energii - mówią nam współpracownicy Kukiza.

Paweł Kukiz przez wiele miesięcy nie chciał angażować rodziny w politykę. Jednak piosenkarz zaprosił żonę Małgorzatę (47 l.) i trzy córki - Hanię, Polę i Julię - na wieczór wyborczy w Lubinie tuż po ogłoszeniu wyników pierwszej tury. Wtedy też każdy mógł się przekonać, jak piękne są panie Kukiz.

A Pola wyróżnia się wśród nich bardzo seksownymi zdjęciami z portali społecznościowych. Widać, że młoda kobieta zdaje sobie sprawę ze swojej nietuzinkowej urody. Na zdjęciach chwali się np. ekstrawaganckim tatuażem.

- Piękna córka na pewno może być wielkim atutem Pawła Kukiza - mówi nam Tomasz Alberski, specjalista od wizerunku polityków. - Ale musi być bardzo uważna. Bo jeśli zostanie przyłapana w kontrowersyjnej sytuacji (na przykład na piciu alkoholu), to wizerunkowo straci też ojciec, a to na pewno spowoduje odejście części wyborców - tłumaczy ekspert.

Zobacz: Kukiz znowu pochwalił się córkami! Jest MOC

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki