Gorzów cmentarz narzędzia

i

Autor: mazinio Narzędzie znajdziecie na specjalnych stojakach.

Grabie, konewki i inne narzędzia dostępne - za darmo - na gorzowskim cmentarzu

2019-10-17 16:13

Zarządca nekropolii przy ulicy Żwirowej postanowił ułatwić mieszkańcom porządkowanie grobów. Na cmentarz nie musimy już chodzić wyposażeni w narzędzia przydatne do sprzątania. Znajdziemy je na miejscu. Wystarczy zabrać jedynie środki czystości.

Każdy kto przyjdzie na cmentarz może skorzystać z wiadra, grabi, łopat czy konewek. Kilkadziesiąt sztuk narzędzi umieszczono na dwóch specjalnych stojakach m.in. przy bramie cmentarnej. Można je bezpłatnie pożyczyć o po pracy odłożyć na miejsce.

Gorzów cmentarz narzędzia

i

Autor: mazinio Wejście na cmentarz komunalny.

- Narzędzia cieszą się dużą popularnością. Każdy sobie bierze, posprząta. Czasami narzędzia nie są odnoszone wtedy my musimy je zbierać. Odkładajmy je żeby inni mogli skorzystać - opowiada Radiu ESKA Dorota, która pracuje w ochronie cmentarza.

Jest szansa, że niedługo narzędzi będzie więcej - zapowiada Karolina Rzepecka zarządca nekropolii przy Żwirowej
Video Player is loading.
Czas 0:00
Czas trwania 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Pozostały czas 0:00
Â
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
      Reklama

      Zarządca cmentarza przygotowuje się także do wymiany śmietników. Już niedługo także na nekropolii będziemy je musieli segregować. Do tego tematu będziemy jeszcze wracać.

      Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki