Zakopane. Główna wygrana Lotto padła na Krupówkach. Farciarz zgarnął fortunę
W Zakopanem padła główna wygrana Lotto. Farciarz, który zwycięski los kupił na Krupówkach trafił "szóstkę" i tym samym nabył prawo do gigantycznej wygranej. Podczas sobotniego (24 lutego) losowania nie było innego gracza z "szóstką" na kuponie, dlatego zwycięzca z Zakopanego dostanie 8 175 894 zł. Niestety 10 proc. tej sumy zgodnie z polskim prawem przypadnie fiskusowi. Szczęśliwe liczby, które wskazała maszyna losująca to: 4, 10, 13, 21, 22 oraz 49. Nie wiadomo, czy nowy milioner to mieszkaniec Podhala czy turysta, który odpoczywał pod Giewontem.
Jak grać w Lotto?
W Lotto można grać na różne sposoby: na chybił trafił, wykorzystując swoje ulubione lub ostatnie kupony lub po prostu wpisać swoje szczęśliwe liczby. Należy wybrać 6 z 49 liczb. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 zł. W grze systemowej typujesz więcej liczb w zakładzie – od 7 do 12 spośród 49, a tym samym zwiększasz swoje szanse na wygraną i wygrywasz więcej.
Dzięki grze z Plusem, liczby z Twojego zakładu Lotto biorą udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Dodanie Plusa do zakładu to tylko złotówka! Losowania odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 22.00. Poniżej dalsza część artykułu.
Polecany artykuł:
Te znaki zodiaku najczęściej wygrywają w Eurojackpot i Lotto
Zawrotne ceny nieruchomości na Podhalu nie będą mu straszne. Zazdroszczą mu nawet najbogatsi górale
Tak pokaźna wygrana sprawia, że posiadaczowi zwycięskiego kuponu nie są straszne nawet ceny nieruchomości na Podhalu, które w ostatnim czasie osiągnęły niebotyczny poziom. Ceny starszych mieszkań z rynku wtórnego zaczynają się od 15 do 17 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Z kolei cena metra kwadratowego w mieszkaniu świeżo oddanym do użytkowania to już 20 tysięcy złotych.
- Z działkami budowlanymi jest dużo większy problem z uwagi na to, że ich już po prostu nie ma. To, co deweloperzy i prywatni inwestorzy mogli zabudować, już to zrobili. Obecnie modernizowane są starsze budynki, które przystosowuje się do tego nowego budownictwa - powiedział Jacek Chmielowski z Panoramy Nieruchomości.