Zderzenie ciężarówek

Wypadek śmiertelny na autostradzie A4. Zablokowany pas w kierunku Krakowa

2025-04-22 13:02

Na autostradzie A4 w miejscowości Krzeczów (powiat bocheński) zderzyły się trzy samochody ciężarowe. Niestety w kraksie zginął jeden z kierowców. Prawy pas w kierunku Krakowa jest zablokowany, ruch odbywa się tylko lewym pasem. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że utrudnienia potrwają do godz. 15.00.

Wypadek śmiertelny na autostradzie A4

Trzy samochody ciężarowe brały udział w kraksie na autostradzie A4 w miejscowości Krzeczów (powiat bocheński). Do zdarzenia doszło we wtorek, 22 kwietnia około godz. 11.30. Niestety miało ono tragiczne konsekwencje. Nie żyje jedna osoba. 

Obrzędy po śmierci papieża i złożenie Franciszka do trumny

St. kpt. Artur Sroka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni przekazał Radiu ESKA, że ofiara śmiertelna to jeden z kierowców biorących udział w karambolu.

Na autostradzie A4 występują obecnie duże utrudnienia. Prawy pas jezdni w kierunku Krakowa jest zablokowany, ruch odbywa się lewym pasem. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że trasa ma zostać udrożniona około godz. 15.00.

Niebezpiecznie na A4

Niestety nie był to jedyny wypadek na A4 w poświąteczny wtorek, 22 kwietnia. Przed godz. 11.00 w Kłaju na jezdni w kierunku Krakowa zderzyło się pięć pojazdów. Zablokowane zostały dwa pasy, a ruch odbywał się pasem awaryjnym.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Super Express Google News

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki