Jak co wtorek organizatorzy Kortowiady ujawnili kolejną gwiazdę olsztyńskich juwenaliów. Tym razem jest nim DJ Omen. Pochodzący z Płocka Omen rozpoczął przygodę z muzyką w 1994 roku, kiedy to zagrał swoją pierwszą imprezę. Zawodem DJ-a zajął się już dwa lata później, zaczął startować w różnego rodzaju konkursach i turniejach.
Swoje sety gra w wielu polskich oraz zagranicznych klubach, występuje także na Słowacji, Grecji, Anglii czy Niemczech. Grał z wieloma gwiazdami światowej czołówki DJ-ów oraz sławnych postaci sceny rozrywkowej, do których można zaliczyć DJ Armanda van Heldena, DJ Tiesto czy Westbam. Najczęściej granymi gatunkami muzycznymi jest house, electro czy trance.

i
Kortowiada 2020. Lista gwiazd
Oprócz DJ' a Omena na Kortowiadzie 2020 zagrają: Daria Zawiałow, Mrozu, Wilki, duet Karaś/Rogucki, Kwiat Jabłoni, Łydka Grubasa oraz Hook. Imprez odbędzie się w dniach 20-24 maja w kampusie akademickim Kortowo. Bilety do nabycia TUTAJ.