Tragedia w Bykowcach. 13-latka popełniła samobójstwo
Bykowce: spokojna, malowniczo położona wieś stała się miejscem ogromnej tragedii. W domu, gdzie Milena z matką, ojczymem i dwójką młodszego rodzeństwa mieszkała od zaledwie roku doszło do niewyobrażalnej tragedii. Trzynastolatka, która miała być radosną i uśmiechniętą dziewczynką podjęła najgorszą decyzję w swoim krótkim życiu – odebrała je sobie. Śledczy próbują wyjaśnić, dlaczego nastolatka uznała, że najlepszym wyjściem i rozwianiem jej problemów będzie odebranie sobie życia.
Dalsza część artykułu poniżej wideo:
- Na tym etapie nie będziemy udzielać żadnych informacji. Trwa śledztwo i badane są wszystkie wątki, oraz analizowane szczegóły. Ze względu na dobro samej pokrzywdzonej, oraz jej najbliższych nie będziemy podawać szczegółowych danych- informowała Beata Piotrowicz, Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krośnie.
Koledzy ze szkoły w Sanoku żegnają 13-letnią Milenkę
Śmierć młodziutkiej Milenki dotknęła wiele osób. Cała wieś zadaje sobie pytanie, co działo się w życiu trzynastolatki, że odebrała sobie życie. Ból rozdziera serca kolegów ze szkoły, gdzie chodziła nastolatka. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sanoku jest pogrążona w żałobie. Z dziećmi rozmawiali psycholodzy. Na stronie internetowej pojawiło się wzruszające pożegnanie.
- Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc i kochając. Milenko żegnaj!" Pod tymi słowami podpisali się Uczniowie, Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Sanoku.
Jeszcze większy żal jest w kolegach z klasy dziewczynki. Nikt nie potrafi zrozumieć, co popchnęło dziewczynkę do tak tragicznego kroku. Ostatnie radosne zdjęcia dziewczynki w portalach społecznościowych pochodzą z początku listopada. Nastolatka chwaliła się nową fryzurą. Niespełna trzy tygodnie później podjęła decyzję, która na zawsze zmieni życie najbliższych Milenki.
- Kochana Milenko, Trudno nam pogodzić się z tym, że już Cię nie zobaczymy i nie usłyszymy Twojego głosu, oraz śmiechu. Bardzo nam będzie Ciebie brakować. Dziękujemy Ci za każdą chwilę, uśmiech i rozmowę. Zostaniesz w naszych wspomnieniach – podpisali się Koleżanki i koledzy z klasy wraz z wychowawczynią.
Gdzie szukać pomocy?
Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń pod bezpłatny numer telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111. Telefon zaufania prowadzi Fundacja „Dajemy Dzieciom Siłę”. Telefon jest czynny codziennie od 12:00 do 22:00. Z konsultantami możesz się skontaktować wysyłając wiadomość online www.116111.pl/napisz. Więcej informacji: www.116111.pl