Dąbrówki: Ciało 17-latki znalezione w stawie! Miała być na urodzinach. Makabryczne odkrycie! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tragedia w Dąbrówkach koło Łańcuta na Podkarpaciu. W nocy z soboty na niedzielę (10/11 kwietnia) znaleziono w stawie ciało 17-letniej dziewczyny. Nastolatka była poszukiwana, po tym jak zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Dziewczyna miała uczestniczyć w "osiemnastce" znajomego. Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Ciało poszukiwanej 17-latki zostało znalezione w nocy z soboty na niedzielę (10/11 kwietnia) w stawie w Dąbrówkach k. Łańcuta (woj. podkarpackie). – Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia – powiedział PAP w niedzielę Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji. O sprawie jako pierwsze poinformowało RMF FM.

Informacje o zaginięciu nastolatki policja otrzymała w niedzielę po północy. Zaniepokojona rodzina powiadomiła wówczas policję, że 17-latka nie wróciła do domu. W poszukiwania zaangażowanych zostało 10 policjantów, a także przewodnik z psem tropiącym.

Niestety, poszukiwania zakończyły się tragicznie. Po kilku godzinach w jednym ze zbiorników wodnych w Dąbrówkach znaleziono ciało poszukiwanej nastolatki. Po wydobyciu ciała podjęto jeszcze próbę reanimacji, nie przyniosła ona jednak efektu – dodał Wilk.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Przemyśl. SZOK Radny chciał skatowania człowieka kijem bejsbolowym za 500 zł!? [GALERIA]

Dąbrówka. Tu zginęła piękna Paulina

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki