Kolejna porażka Asseco Resovii Rzeszów w PlusLidze

Autor: Asseco Resovia Rzeszów, https://www.facebook.com/events/730455953999762/ Kolejna porażka Asseco Resovii Rzeszów w PlusLidze

2018-12-09 12:52

Asseco Resovia Rzeszów w meczu 10. kolejki PlusLigi mierzyła się z Jastrzębskim Węglem. Gospodarze odnieśli cenne zwycięstwo w  czterech setach. MVP spotkania wybrany został francuski przyjmujący Julien Lyneel.

W ekstraklasie siatkarzy Asseco Resovia przegrała niestety kolejny mecz. W 10 kolejce przeggrała z Jastrzębskim Węglem 1 : 3. Gospodarze
wygrali pierwszego seta 25 : 23. w drugim lepsza była Resovia która wygrała do 27, ale w kolejnych ponownie lepsi byli jastrzębianie, którzy wygrali do 18 i 21.

To była dziewiąta porażka naszej drużyny w tym sezonie. Obecnie Resovia po 10 spotkania ma koncie jedną wygraną i tylko sześć punktów na koncie. Rzeszowska drużyna zajmuje 13 miejsce w tabeli.

Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów 3:1

JW: Kampa, Konarski, Fromm, Lyneel, Kosok, Hain, Popiwczak (libero) oraz Rusek, Bucki, Wolański.

Asseco Resovia: Shoji, Jarosz, Rossard, Mika, Możdżonek, Lemański, oraz Perry (libero) oraz Czyrek (libero), Dryja.

MVP spotkania: Julien Lyneel (Jastrzębski Węgiel)