Andrzejki 2019 Warszawa. W stolicy będzie można wybrać się na wyjątkową imprezę andrzejkową zarówno w piątek, jak i w sobotę. Jeśli nadal nie wiecie, jak spędzić ten dzień, to sprawdźcie, jaką ofertę mają dla was warszawskie kluby.
Andrzejki 2019 w Warszawie - IMPREZY:
- Klub Explosion przy Wale Miedzeszyńskim 646. Na sali dance 30 listopada odbędzie się koncert zespołu AFTER PARTY, a za konsolą stanie DJ FRAGLES. Wstęp - 20 zł.
- Klub Park - 29 listopada, w piątek odbędzie się impreza, na którą każdy Andrzej wchodzi za darmo i dostaje 0,5 l wódki plus sok.
- Club Mirage na Placu Defilad - Studenckie Andrzejki w piątek. "Każdy imprezowicz znajdzie coś dla siebie – od mocno elektronicznych dźwięków, przez hiphopowe bity, aż po zupełnie alternatywne rytmy - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.
- Klub Komediowy przy ulicy Nowowiejskiej 1 - wydarzenie "3x Andrzejki – potańcówka z Antosiem, Barteczkiem i Michałkiem" odbędzie się w piątek. Wstęp na imprezę jest wolny.