WILGOĆ

Sposób na brzydki zapach butów. Pot i wilgoć sprawiają, że noszone buty zaczynają nieprzyjemnie pachnieć. Zapach stęchlizny może tak tyle silny, że będzie wyczuwalny nawet w szafce z butami. Na szczę…

dodano 6-3-2024

Jak się pozbyć rybików cukrowych z domu? Te małe robaczki najczęściej buszują w łazienkach, ale może zdarzyć się, że pojawią się także w innych pomieszczeniach. Owady te to dość powszechny problem. …

dodano 7-2-2024

Jak się pozbyć wilgoci z domu? Jesienią i zimą w domach pojawiają się dwa problemy. Niektórzy skarżą się na zbyt suche powietrze od grzejników, a inni wręcz przeciwnie, zmagają się z wilgocią w miesz…

dodano 6-12-2023

Łazienka to miejsce w domu, które jest najbardziej narażone na wilgoć. Jeśli nie zadbamy o odpowiednią wentylację i osuszenie pomieszczenia, może rozwinąć się w nim pleśń i grzyb. Istnieje pewien sku…

dodano 18-10-2022

Wilgoć w samochodzie. Jak się jej pozbyć? Zaparowane szyby to częsty problem w okresie deszczowej jesieni i srogiej zimy. Często w tych porach roku w kabinie towarzyszy nam nieprzyjemny zapach, któr…

dodano 21-9-2022

Deszczowa jesień to uciążliwy okres walki z wilgocią w samochodzie. Parujące szyby i nieprzyjemny zapach w środku pojazdu obniżają komfort podróży i potrafią skutecznie uprzykrzyć życie. Co zrobić, b…

dodano 18-10-2020

Zima zbliża się nieubłaganie. Niebawem spadnie śnieg, drogi będą mokre i pełne pośniegowego błota. Wiadomo, że żaden samochód nie lubi wilgoci, niskich temperatur, zwłaszcza tych minusowych, i soli s…

dodano 5-11-2014

Ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenu i jego innej - aktywnej formy, czyli ozonu, pomaga przy wielu chorobach. Świetne skutki odnosi także przy tak trudnych do wyleczenia schorzeniach wywoływ…

dodano 25-8-2014

Suszysz swoje ubrania w domu? Więcej tego nie rób! Rozwieszenie prania w zamkniętym mieszkaniu może cię zabić. Wszystko przez wilgoć i pleśń, które mogą doprowadzić do poważnych chorób. - Gdzie ja te…

dodano 5-3-2013

Skąd się bierze wilgoć w mieszkaniu? Przyczyną jest najczęściej niesprawna wentylacja, a także zbyt szczelne okna i zaduch. Sprawdź, w jaki sposób możesz się uporać z nadmiarem wilgoci w domu.

dodano 5-3-2012

Skóra twarzy narażona jest najbardziej na złe warunki atmosferyczne - wiatr, mróz, wilgoć. Jak chronić ją jesienią, gdy poranki są mroźne i wilgotne? Czego używać, aby zabezpieczyć cerę przez wiarem …

dodano 8-11-2011

W nowym mieszkaniu czuć wilgoć. Przez sufit i ściany przesiąka woda z dachu. W pokojach pojawił się wielki grzyb. W takich warunkach nie da się żyć - załamuje się Magda Woźniak z Kabat.

dodano 9-12-2010