Koszmar w Toruniu. 21-latka spadła z wysokiego dźwigu

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Koszmar w Toruniu. 21-latka spadła z wysokiego dźwigu

Horror na budowie

Koszmar w Toruniu. 21-latka spadła z wysokiego dźwigu. Czy można było uniknąć tragedii?

2022-09-19 10:51

Miała zaledwie 21 lat. Jej zwłoki znaleziono na placu budowy w Toruniu. W minioną sobotę (17.09.2022 r.) o poranku, młoda dziewczyna skoczyła z wysokiego dźwigu. Prokuratura rejonowa prowadzi w tej sprawie postępowanie. Na razie śledczy nie udzielają żadnych szczegółowych informacji.

Toruń: Młoda kobieta skoczyła z wysokiego dźwigu

O sobotnim koszmarze jako pierwszy poinformował portal "Tylko Toruń". - Dla dobra poszkodowanej jak i jej rodziny nie udzielamy w tej sprawie żadnej informacji. Potwierdzam tylko, że takie zdarzenie miało miejsce - powiedziała naszemu dziennikarzowi prokurator Izabela Oliver z Prokuratury Rejonowej Toruń-Wschód. 17 września na terenie budowy nowego osiedla w Toruniu, pomiędzy ulicami Targową a Szosą Lubicką (teren po dawnych Zakładach Mięsnych) znaleziono zwłoki 21-letniej kobiety. 

Czytaj też: Pomylił drogę pod Radziejowem z torem wyścigowym! Szokująco drogi rajd kierowcy BMW

Koszmar w Toruniu. Jak walczyć z depresją?

Według wstępnych ustaleń śledczych, dziewczyna popełniła samobójstwo, skacząc z wysokiego dźwigu. Policjanci zdają sobie pytanie jak to możliwe, że weszła ona na dźwig i czy ktoś nie pchnął dziewczyny do desperackiego skoku? Czy można było uniknąć tragedii? Nasza redakcja apeluje do czytelników - pod żadnym pozorem nie wolno lekceważyć symptomów depresji. To poważna choroba, która odebrała życie tysiącom ludzi. Jeżeli widzicie jej oznaki u bliskich lub znajomych, reagujcie! Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo, który publikujemy pod tekstem.

Jeśli znajdujecie się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróćcie się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możecie szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwońcie na numer alarmowy 112!

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy depresja to problem, z którym walczy się w Polsce w odpowiedni sposób?
Depresja u dzieci i nastolatków - przyczyny i objawy. Jak pomóc dziecku z depresją?

O przyczynach i objawach depresji u dzieci i młodzieży dowiecie się też z naszego podcastu.

Jak skutecznie pomóc młodym ludziom? Posłuchajcie rozmowy z Anną Morawską-Borowiec, psychologiem i szefową Fundacji Twarze Depresji.

Listen to "O przyczynach i leczeniu depresji u dzieci i młodzieży [DROGOWSKAZY]" on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki