6 bramek i emocje do ostatniej minuty - co za mecz w Krakowie!

Autor: fanpejdż Lechia Gdańsk, lechia.pl 6 bramek i emocje do ostatniej minuty - co za mecz w Krakowie!

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków [SKRÓT MECZU, BRAMKI]: Co za mecz! 6 bramek, emocje do ostatniej minuty

2015-08-17 11:48

Aż 6 bramek zobaczyli kibice na stadionie w Krakowie. Piłkarze Lechii Gdańsk zremisowali z Wisłą Kraków. A wyrównującą bramkę zdobyli na cztery minuty przed końcem. Wywalczony w ten sposób punkt uratuje posadę Jerzego Brzęczka?

Przed tym meczem nastroje w obozie Lechii Gdańsk nie należały do najlepszych. Nic dziwnego, w czterech pierwszych meczach drużyna z Gdańska wywalczyła zaledwie 2 punkty. Coraz głośniej mówiło się, że za tak słaby start zapłaci trener zespołu, Jerzy Brzęczek. Piłkarze Lechii zapowiadali walkę w Krakowie i słowa dotrzymali.

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków [MECZ]

Jednak na początku meczu wyglądało, że Lechia Gdańsk zostanie po prostu zmiażdżona. Zaledwie po 11 minutach piłkarze z Gdańska przegrywali już dwoma bramkami. Kiedy wydawało się, że to koniec marzeń o dobrym wyniku, gracze Lechii pokazali, na co ich stać. W 18 minucie po fantastycznej akcji kontaktową bramkę dla Lechii Gdańsk zdobył Daniel Łukasik.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie. "Statystki potwierdzały, że mecz jest wyrównany. Obie drużyny oddały zbliżoną liczbę celnych strzałów (7:6), pod względem posiadania piłki Lechia nawet dominowała: 55 proc. do 45 proc." - czytamy na miejskim portalu gdansk.pl

Po przerwie zawodnicy z Gdańska rozpoczęli od mocnego uderzenia. Wyrównanie padło już w 51 minucie. Bramkę zdobył Lukas Haraslin. Było wiadać, że lechiści nabrali wiatru w żagle.

Jednak kolejna akcja Wisły Kraków ostudziła te zapały - w 58 minucie piłkarze z Krakowa strzelili trzeciego gola. Na tablicy widniał wynik 3-2 dla Wisły Kraków.

Lechia nie odpuszczała. W 86 minucie po rzucie rożnym piłkę do siatki wepchnął Maloca. Było 3-3!

Lechia Gdańsk - Wisła Kraków [SKRÓT MECZU, BRAMKI]

Mało brakowało, a Lechia wyjechałaby z Krakowa z trzema punktami. W 91 minucie Janicki strzelił...w słupek krakowskiej bramki!

Zobacz skrót meczu Lechia Gdańsk - Wisła Kraków! Wszystkie bramki znajdziesz tutaj.