10 lotów z Warszawy odwołanych! Wielki strajk na lotniskach, pracownicy chcą podwyżek

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Ważne!

Wiele lotów z Warszawy odwołanych! Wielki paraliż na lotniskach, pracownicy chcą podwyżek

2025-03-09 16:34

Wielki strajk i odwołane z Warszawy. Pasażerowie, którzy mieli wykupione bilety lotnicze do Niemiec, mogą mieć kłopoty. Jak informują Polskie Linie Lotnicze LOT, w niedzielę i poniedziałek (9 i 10 marca) z Lotniska im. Fryderyka Chopina nie polecimy do kilku największych miast naszych zachodnich sąsiadów.

Wiele lotów z Warszawy odwołanych! Wielki strajk na lotniskach, pracownicy chcą podwyżek

Jak informował w piątek (8 marca) rzecznik PLL LOT, strajk miał objąć lotniska w Berlinie, Monachium i Frankfurcie. Z tego powodu aż 10 linii zostało zawieszonych.

Z Pasażerami dotkniętych rejsów skontaktuje się nasze Call Center celem zmiany rezerwacji” – przekazał na platformie X Krzysztof Moczulski.

Chodzi o rejsy:

  • LO387 10MAR WAW-BER
  • LO388 10MAR BER-WAW
  • LO389 10MAR WAW-BER
  • LO390 10MAR BER-WAW
  • LO351 10MAR WAW-MUC
  • LO352 10MAR MUC-WAW
  • LO353 10MAR WAW-MUC
  • LO354 10MAR MUC-WAW
  • LO381 10MAR WAW-FRA
  • LO382 10MAR FRA-WAW

W niedzielę (9 marca) pojawiła się nowa informacja. Protest ma objąć również lotnisko w Hamburgu. – Akcja strajkowa objęła również lotnisko w Hamburgu – napisał na X Moczulski.

Kolejne odwołane loty, to:

  • LO393 09MAR WAW-HAM
  • LO394 09MAR HAM-WAW
  • LO397 09MAR WAW-HAM
  • LO398 10MAR HAM-WAW
Quiz. Rozpoznasz lotnisko po kodzie?
Pytanie 1 z 10
Lotnisko oznaczone symbolem LUZ znajduje się

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki