Tragedia

Makabryczne odkrycie. Zwłoki w Wiśle przy moście Gdańskim. Na miejscu policja

2025-04-17 20:41

Makabryczne odkrycie w Wiśle. W czwartek (17 kwietnia) niedaleko mostu Gdańskiego ktoś zauważył w wodzie ludzkie ciało. Na miejsce pilnie przypłynęły służby. Niestety, okazało się, że odnaleziona osoba nie żyje. Zwłoki denatki zostały wyłowione na brzeg. Kilka godzin wcześniej zwłoki odkryto też w innym miejscu Warszawy.

Makabryczne odkrycie. Zwłoki w Wiśle przy moście Gdańskim. Na miejscu prokurator

Zwłoki zostały ujawnione kilkaset metrów za mostem Gdańskim w stronę mostu Grota-Roweckiego.Potwierdzamy zdarzenie, wyłowiono zwłoki. Trwają czynności – sierż. szt. Paweł Chmura ze stołecznej policji. Gdy wyłowiono je na brzeg, okazało się, że to kobieta.

Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, do tragedii musiało dojść już jakiś czas temu. Teraz sprawę śmierci zbadają policjanci pod nadzorem prokuratora w celu ustalenia tożsamości zmarłej i okoliczności, w jakich straciła życie.

Cztery lata temu odnaleziono zwłoki 16-letniej Kornelii K. Nastolatka została brutalnie zamordowana przez Partyka B. oraz Martynę S.
Ramka pomocowa

i

Autor: materiały prasowe / zapobiegajmysamobojstwom.pl, Materiały prasowe

Tegop samego dnia, w czwartek (17 kwietnia), w okolicach Stawu Służewieckiego w Warszawie doszło do makabrycznego odkrycia. Ze zbiornika wodnego wyłowiono ludzkie zwłoki. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi na miejscu intensywne czynności. Tożsamość ofiary nie została jeszcze potwierdzona, ale według wstępnych ustaleń jest to najprawdopodobniej mężczyzna. Więcej TUTAJ.

Najważniejsze numery alarmowe. Czy znasz je na pamięć? Ten QUIZ może kiedyś uratować ci życie
Pytanie 1 z 10
999 – co to za numer?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki