Tap Bros (Michał Wierzbowski i Maciej Głaza)
Tap Bros, czyli stepujący duet. 24-letni Michał pochodzi z Warszawy, a 29-letni Maciej z Gdańska. Obaj są zawodowymi tancerzami.
- Michał jest nie tylko tancerzem, ale tez choreografem i performerem. Stepowaniem zajmuje się od 7 roku życia, wielokrotnie stawał na podium Mistrzostw Polski, a reprezentując nasz kraj za granicą zdobył 3 miejsce na Mistrzostwach Europy oraz 10 miejsce na świecie w 2017 roku. W stepowaniu uwielbia możliwość tworzenia i improwizację. Prowadzi zajęcia w warszawskiej szkole stepowania Tip Tap.
- Maciek zaczął naukę stepowania na studiach musicalowych na AM w Gdańsku. Talent rozwija, jeżdżąc na warsztaty po Europie. W zeszłym, roku dostał stypendium na Intensywny Wakacyjny Program w szkole Tab Into Freedom w Nowym Jorku. Uczył się m.in. u Sama Webera, Jasona Janasa, Estefanii Porqueras. W tym roku otrzymał teatralną nagrodę Muzyczną im. Jana Kiepury.
Mimo że Maciek i Michał znają się od dawna, to występują ze sobą dopiero od sierpnia ubiegłego roku. Chcą promować stepowanie, pokazać jak wygląda polski step w najlepszym wykonaniu. Marzy im się stworzenie wielkiego show, liczą na to, że występ w Mam Talent im w tym pomoże.
Ola Petrus
Ola ma 32 lata. Mieszka w Warszawie i pracuje w firmie reklamowej jako Senior Account Executive. Interesuje się popkulturą, szczególnie serialami komediowymi; kulturą latynoamerykańską i językiem hiszpańskim; literaturą dziecięcą i branżą dziecięcą.
Zawsze fascynowały ją silne kobiety, które braki w urodzie nadrabiały ogromnym poczuciem humoru. By przełamywać ludzkie opory, rozładowywała napięcie za pomocą żartów, przebojowości i bezpośredniości. Doszła do wniosku, że skoro jej nie widać, to przynajmniej musi być ją słychać.
W 2010 roku Ola zadebiutowała jako stand-uperka, ale nie była jeszcze gotowa, by rozwijać się w tym kierunku dlatego na 5 lat porzuciła scenę. Gdy w 2015 roku rozstała się z partnerem, poczuła, że musi dać ujście swoim emocjom i postawić na siebie. Zaczęła właściwą drogę do zostania komikiem - uczęszczała na open mic’i, zaczęła pisać nowe żarty, jeździć po Polsce, robiąc support dla bardziej doświadczonych komików. W końcu, w 2016 roku wystąpiła po raz pierwszy z pełnym programem w swoim rodzinnym Szczecinie. Od tamtej pory zjechała już całą Polskę!
>>> Ursus: Bezdomni zbudowali statek! Przed nimi rejs dookoła świata [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]
Red Juliette
Zdecydowanie można powiedzieć, że Red Juliette jest czołową performerką burleski. Nie tylko na skalę polską, ale też europejską! Zdobyła pierwsze miejsce w międzynarodowym konkursie "World Burlesque Games" 2014. Była też headlinerką największego festiwalu burleski na świecie "London Burlesque Festival" w latach 2016 i 2017!
Jest jedyną polską performerkę zaproszoną do występu podczas największego europejskiego konwentu tatuażu w Brukseli. Uznaje się ją za najlepszą tancerkę polskiej burleski. Cechuje ją niezwykła wszechstronność stylistyczna - równie dobrze odnajduje się w gorących, egzotycznych pokazach, jak i poetyckich wizjach w klimacie art noveau.
Co ciekawe, Kasia wcześniej rozwijała swoje umiejętności w innych tańcach, jak np. broadway jazz czy latino. Dopiero 5 lat temu odkryła burleskę. Przygodę z tańcem i sceną rozpoczęła dzięki rodzicom, którzy zapisali ją do zespołu tanecznego, a potem wozili dwa razy w tygodniu na próby i ćwiczyli z nią w domu przed lustrem trudniejsze kroki. Jako dziecko i nastolatka dużo występowała, a potem przez wiele lat uczyła się różnych form tańca, jednak z czasem zaczęło jej brakować tzw. "magii sceny".
Krystian Walczak
Krystian to 26-letni wokalista estradowy ze Świnoujścia. Mieszka w Warszawie. Kocha naturę i zwierzęta. Uwielbia robić prezenty, zwłaszcza najbliższym. Dużą radość sprawia mu gotowanie dla rodziny, przyjaciół. Ważna rolę w jego życiu odgrywa leniuchowanie; spanie i odpoczywanie przy oglądaniu Netflixa, to jego sposób na regenerację.
Jego rodzice bardzo szybko dostrzegli, że kocha śpiewać i wysłali go na grupowe zajęcia muzyczne dla dzieci. Uczył się w szkole muzycznej w klasie fortepianu w Legnicy i Świnoujściu. Skończył liceum w klasie o profilu muzycznym w stolicy i wokalistykę w londyńskiej szkole muzyki rozrywkowej. Miał również możliwość brania udziału w wakacyjnych warsztatach muzycznych. Uczył się u Moniki Urlik, która jest jego idolką. Podziwia ludzi, którzy zmieniają świat na lepsze, potrafią żyć chwilą, walczą o piękne wartości, pomagają i poświęcają się dla innych.
Red Heels Dance
To trzyosobowy zespół z Warszawy.
- Magdalena pochodzi z Bełchatowa i jest zawodową tancerką i inżynier produkcji. Prowadzi własną szkołę pole dance w Warszawie. W zespole odpowiada za część pole dance'ową. Posiada również 7-letnie doświadczenie w tańcu towarzyskim. Jest wicemistrzynią Polski Artistic Pole IPSF 2018.
- Aleksandra to rodowita lublinianka, zawodowa tancerka. Zdobywczyni najwyższej klasy międzynarodowej S w tańcu towarzyskim. Założycielka agencji tanecznej ,,Red Heels". Tańczy w programach tv oraz komercyjnie na dużych imprezach i wydarzeniach typu Eska Music Awards.
- Angelina jest studentką ekonomii. Pochodzi z Białorusi. Dwa lata temu przyjechała do Polski. Jej osiągnięcia jak na tak młody wiek są imponujące. Zaczęła tańczyć w wieku 5 lat. W 2011 roku (w wieku 12 lat) była Mistrzynią Białorusi w tańcu towarzyskim. Uczyła się również w szkole modelek Nagorny Model Management. W 2013 roku zasiliła szeregi grupy show-baletowej ,,Sensation" - jednej z najlepszych na Białorusi. W ciagu 3 lat zdobyła ogromne doświadczenie: koncerty, reklamy tv, teledyski. Od 2017 roku tańczy zawodowo w studiu tańca Candela w Kielcach.
Razem tańczą od pół roku. Zespół ma na koncie jedno, ale porządne osiągnięcie: 1 miejsce na zawodach VerticalFit Championship 2018 w Warszawie w kategorii profesjonalistek!
>>> Słodka robota! Wedel szuka degustatorów, trwa rekrutacja!
GravitiArt
Wszyscy członkowie grupy są trenerami akrobatyki w Stacji Grawitacja. Grupa zaczęła wspólne treningi w 2017, znają się z zawodów sportowych, obozów, z pracy; są jak rodzina. Zawodowi akrobaci. Wszyscy doskonalą swoje umiejętności trenując w różnych klubach sportowych. Biorą udział w programie, ponieważ chcą pokazać, jak można artystycznie wykorzystać umiejętności sportowo-akrobatyczne. W skład zespołu wchodzą:
- Marcin, trener akrobatyki, manager Stacja Grawitacja. Jest liderem GravitiArt. Jego hobby to. wspinaczka. Kocha psy, uwielbia pracę z dziećmi.
- Damian, trener w klubie MKS Pruszków, prowadzi też zajęcia z akrobatyki z tancerzami. Jego zainteresowaniami są tanieci football amerykański.
- Kamil, tegoroczny maturzysta, kocha podróże.
- Patrycja, studentka, jej pasją są sporty ekstremalne i sztuki walki.
- Oleh, pochodzi z Ukrainy. Jego zainteresowania to wszystkie sporty gimnastyczne, piłka nożna i rysunek.
- Patryk, trener w klubie UTS Akrobad. Lubi podróże samochodem, interesuje się kuglarstwem.
- Kacper, tegoroczny maturzysta, jego pasją są sporty ekstremalne.
- Maciek, pochodzi ze Złotoryji. Jego zainteresowania to sport, muzyka i książki.