Spektakle wystawiane będą od 20 października, a sprzedaż online ruszyła 22 września. Zobaczymy wieloobsadowe hity kabaretowo-muzyczne i rewiowe, które niezmiennie przyciągają publiczność, jak „Kamienica na Nalewkach" (20-24 października w Garnizonie), „Dla mnie bomba (27-31 października w Operze Kameralnej), „Marienbad" (4-6 listopada w Garnizonie) w związku z obchodami 100-lecia śmierci Szolema Alejchema i „Bonjour Monsieur Chagall" (10-14 listopada w Operze Kameralnej).
- W nowym sezonie planujemy sześć nowych premier, czemu poświęcona będzie planowana w październiku konferencja prasowa. W styczniu wracamy do pracy nad „Sklepem przy głównej ulicy" Łukasza Kosa z Danutą Szaflarską w roli głównej, a następnie planujemy premierę „Golem" Mai Kleczewskiej i Łukasza Chotkowskiego, czy „Szabasową Dziewczynę" Daniela Simona w reż. Marcina Sławińskiego – mówi dyrektor teatru Gołda Tencer.
Od 1971 roku siedziba Teatr Żydowskiego mieściła się przy Placu Grzybowskim 12/16. W czerwcu 2016 r. teatr musiał opuścić siedzibę. Przedstawienia Teatru Żydowskiego odbywały się w czerwcu w plenerze, na pl. Grzybowskim, a spektakle Festiwalu Singera gościły na deskach Teatru Kwadrat, Teatru Polskiego i innych instytucji. Właściwa siedziba teatru miałaby zostać wybudowana w ciągu kilku lat w okolicach pl. Grzybowskiego. Zanim jednak powstanie, od października Teatr Żydowski będzie mieścić się Fabryce Trzciny przy Otwockiej 14. Nowa siedziba, pomimo że nie jest tą docelową, wymaga modernizacji, dlatego do czasu jej zakończenia spektakle wystawiane będą w Klubie Dowództwa Garnizonu przy alei Niepodległości 141a i w Warszawskiej Operze Kameralnej przy alei „Solidarności" 76B.