Grzegorz Damięcki rozwodzi się po 34 latach. Plotkowano o jego romansie ze znaną aktorką

2025-04-17 19:45

Grzegorz Damięcki rozstał się z żoną. Według nowych ustaleń, do sądu wpłynęły papiery rozwodowe. Tym samym ponad 30-letnie małżeństwo aktora przechodzi do historii. Kilka lat temu było głośno o jego bardzo bliskiej relacji z koleżanką z planu.

Grzegorz Damięcki rozstał się z żoną po ponad 30 latach

Grzegorz Damięcki (57 l.) jest aktorem, który niechętnie opowiada o swoim prywatnym życiu. Przez ponad trzy dekady związany był z cenioną scenografką Dominiką Laskowską. Pobrali się w 1991 roku i doczekali się trójki dzieci. Antoni i Aleksandra są już już dorośli, natomiast najmłodsza Janinka ma niespełna osiem lat.

Artystyczne małżeństwo przez lata uchodziło za jedno z najstabilniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Bardzo rzadko pokazywali się na barażowych imprezach i nie opowiadali w mediach o swoim związku. Od pewnego czasu mówiono o kryzysie w małżeństwie Grzegorza Damięckiego. Wiadomo już, że nie był to tylko plotki. 

Jak informuje Fakt, do jednego z warszawskich sądów trafiły papiery rozwodowe. Oznacza to definitywny koniec 34-letniego małżeństwa aktora i scenografki. Osoba z otoczenia pary w rozmowie ze Światem Gwiazd stwierdziła, że ich małżeństwo się wypaliło.

Ich małżeństwo po ponad 30 latach się wypaliło. Dłużej nie chcieli oboje już udawać - mówi tajemniczy informator.

Zobacz również: Agnieszka Fitkau-Perepeczko robi "prawie erotyczny" masaż... Nie możemy uwierzyć, że ona ma 82 lata?!

Grzegorz Damięcki i Magdalena Schejbal mają romans?

Trzy lata temu w mediach pojawiły się doniesienia o romansie Grzegorza Damięckiego z koleżanką po fachu, Magdaleną Schejbal (45 l.). Aktorka miała za sobą rozstanie z ojcem nastoletniej córki. Para miała się do siebie zbliżyć podczas pracy nad spektaklem "Gra w życie". W "Życiu na gorąco" ukazały się zdjęcia ze spotkania aktorów w warszawskiej kawiarni. Paparazzi uwiecznili ich czułe gesty oraz pocałunki, których zdecydowanie sobie nie szczędzili.

Aktorzy w żaden sposób nie odnieśli się do plotek o ich rzekomym romansie. Portal Pudelek próbował skontaktować się z zainteresowanymi. Magdalena Schejbal nie odpowiedziała na pytania, a menadżerka Grzegorza Damięckiego przekazała, że nie zamierza on udzielać komentarza w tej sprawie.

Od tamtej pory kilkukrotnie byli widywani w swoim towarzystwie. Według doniesień Świata Gwiazd nadal są razem, ale robią wszystko, by uniknąć zainteresowania mediów.

Zobacz również: Maciej Pela kaja się po upojnej nocy. Gorące zdjęcia rozgrzały internet. "Przepraszam za to"

Super Express Google News
Baron zwrócił się do Patrycji Markowskiej "kochanie", a Kubicka ogłosiła rozwód. Piosenkarka ujawnia kulisy afery
QUIZ. Netflix, Max, Amazon Prime czy SkyShowtime? Skąd znamy TEN serial?
Pytanie 1 z 12
No to zaczynamy zabawę! Na której platformie streamingowej obejrzysz "Black Mirror"?
Coolturalne Rozmowy
Natasza Urbańska – Pokora to moja dewiza. COOLTURALNE ROZMOWY
Video Player is loading.
Czas 0:00
Czas trwania 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Pozostały czas 0:00
Â
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
      Reklama
      1. Now Playing
        Up NextNatasza Urbańska – Pokora to moja dewiza. COOLTURALNE ROZMOWY
      2. Now Playing
        Up NextDorota Gardias i Bartas Szymoniak – wszystko i nic. COOLTURALNE ROZMOWY
      3. Now Playing
        Up NextMaciej Skiba – miłość może zmienić człowieka. COOLTURALNE ROZMOWY
      4. Now Playing
        Up NextMagda Bereda – wolność znajduję w muzyce. COOLTURALNE ROZMOWY
      5. Now Playing
        Up NextTomasz Szczepanik (Pectus) – my się ze sobą dobrze czujemy. COOLTURALNE ROZMOWY
      6. Now Playing
        Up NextMiłosz Skierski – energię czerpię od ludzi. COOLTURALNE ROZMOWY
      7. Now Playing
        Up NextMarcin Maciejczak – show-biznes to jedna wielka amplituda. COOLTURALNE ROZMOWY
      8. Now Playing
        Up NextKazon (Nocny Kochanek) – Na nasz koncert przyleciał fan z RPA! COOLTURALNE ROZMOWY
      9. Now Playing
        Up NextMonika Kociołek – Wiele osób miało trudne dzieciństwo. COOLTURALNE ROZMOWY
      10. Now Playing
        Up NextStachursky – Warto tworzyć, żeby sprawiać ludziom radość. COOLTURALNE ROZMOWY
      11. Now Playing
        Up NextLuna – Podczas Eurowizji nie byłam w pełni sobą. COOLTURALNE ROZMOWY
      12. Now Playing
        Up NextJustyna Steczkowska – Wyjazd na Eurowizję byłby klamrą. COOLTURALNE ROZMOWY
      13. Now Playing
        Up NextCzesław Mozil – Chętnie wróciłbym na fotel jurora. COOLTURALNE ROZMOWY
      14. Now Playing
        Up NextMieszko Czerniawski – Eurowizja potrafi zaskakiwać. COOLTURALNE ROZMOWY
      15. Now Playing
        Up NextŁukasz Drapała – kiedyś mocno balowałem. COOLTURALNE ROZMOWY
      16. Now Playing
        Up NextKuba Badach – jestem mistrzem w ramach własnych ograniczeń. COOLTURALNE ROZMOWY
      17. Now Playing
        Up NextLOTTA – robię muzykę, żeby wywalić z siebie emocje. COOLTURALNE ROZMOWY
      18. Now Playing
        Up NextPatrycja Markowska – miłość wyzwala w nas nową energię. COOLTURALNE ROZMOWY
      19. Now Playing
        Up NextNatalia Kukulska – siłą mojej muzyki jest prawda. COOLTURALNE ROZMOWY
      20. Now Playing
        Up NextMateusz Ziółko – lubię być inny. COOLTURALNE ROZMOWY
      21. Now Playing
        Up NextKrystian Ochman – chciałem być sportowcem. COOLTURALNE ROZMOWY

      Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki