Klaudia El Dursi narzeka na dodatkowe... 2 kilogramy. Ma na co?

2022-08-24 20:12

Klaudia El Dursi (33 l.) bardzo dba o linię. Ostatnio pokazała swój kaloryfer na brzuchu i co dużo będziemy mówić, widać, że gwiazda intensywnie ćwiczy i uważa na kalorie. Okazało się jednak, że nieco poluźniła swój codzienny rygor na rzecz wakacyjnej rozpusty! Prezenterka przywiozła z wyjazdu do Francji dodatkowe kilogramy, które stara się zgubić dzięki bieganiu. Bardzo zdrowo!

Klaudia El Dursi narzeka na dodatkowe... 2 kilogramy. Ma na co?

i

Autor: Instagram/Klaudia El Dursi, Archiwum prywatne

Klaudia El Dursi pozwoliła sobie na odrobinę kalorycznych szaleństw we Francji. "Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce"

Klaudia El Dursi to jedna z tych gwiazd, która nie zaniedbuje regularnych treningów. Prezenterka, znana m.in. z show "Hotel Paradise", starannie dba o swoją sylwetkę. Nie oznacza to jednak, że nie pozwala sobie na małe przyjemności! Kaloryczna rozpusta podczas wakacji we Francji sprawiła jednak, że waga drgnęła i to nie w tę stronę, której gwiazda by oczekiwała.

Choć patrząc na zdjęcia Klaudii El Dursi w bikini i dopracowany kaloryfer na brzuchu gwiazdy, trudno uwierzyć, by musiała martwić się o nadprogramowe kilogramy. Prezenterka przyznała, że kiedy zauważyła, że przybyło jej nieco w talii, od razu ruszyła do boju i postanowiła wrócić do treningów.

Jaka forma ruchu szczególnie przypadła do gustu Klaudii El Dursi? Bieganie z pewnością pomoże szybko puścić w niepamięć francuskie przysmaki. Gwiazda, choć podkreśliła, że nie zawsze ma na to chęci, przemogła słabostki i pobiegła po zdrowie! Jak na drobną przerwę w ćwiczeniach wynik był imponujący - prezenterce udało się odbyć bieg na 4 kilometry. Podziwiamy determinację!

Francja była piękna i pyszna, ale oprócz cudownych wspomnień przywiozłam +2 kilo na wadze. Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce - ale kilogramy same się nie zgubią! - pisała na swojej relacji na Instagramie Kludia El Dursi. Gwiazda pokonała lenistwo i przebiegła 4 kilometry!

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show
Klaudia El Dursi narzeka na dodatkowe... 2 kilogramy. Ma na co?

i

Autor: Instagram/Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi narzeka na dodatkowe... 2 kilogramy. Ma na co?

i

Autor: Instagram/Klaudia El Dursi, Archiwum prywatne

Jak mieszka Klaudia El Dursi? Wnętrza robią wrażenie! Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Jak często trenujesz?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki