Emocje nie zdążyły jeszcze opaść po wczorajszym pytaniu za milion, a już dzisiaj kolejny uczestnik podjął próbę zgarnięcie największej wygranej. Ale najpierw trzeba przejść przez pytania za najniższe stawki, które nie zawsze okazują się łatwym orzechem do zgryzienia. A jak wiadomo - im szybciej wykorzystane zostaną koła, tym trudniej dotrzeć do upragnionego pytania za milion. Ale potem - czeka tylko sukces! To pytanie o sukces nie sprawiło uczestnikowi trudności, ale okazało się... skomplikowane!
Zobacz: Milionerzy: REKORDOWA prędkość rozgrywki. Gracz ma MILION W GARŚCI
We wzorze na życiowy sukces według Alberta Einsteina A = X + Y + Z, gdzie X to praca, Y rozrywka, a Z…:
A. trzymanie języka za zębami
B. gorliwa wiara w Boga
C. wierność małżeńska
D. niezaciąganie kredytów
Uczestnik wydawał się pewny odpowiedzi B - pamiętał kilka cytatów naukowca, który był ponoć katolikiem. Postawił na ten wariant. Czy była to poprawna odpowiedź? Okazało się, że niestety nie! Odpowiedzią poprawną była odpowiedź A. trzymanie języka za zębami. Czasami trudno się z tym nie zgodzić, prawda?
Milionerzy - zasady
Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".