
Jak podaje portal TMZ, nie żyje Cindyana Santangelo, 58-letnia aktorka, która przed laty pojawiła się w serialu "Świat według Bundych". Występowała też w "Ostrym dyżurze". Ze względu na urodę była znana jako latynoska Marilyn Monroe.
Zobacz także: 17-letnia Ola z "MasterChefa" nie żyje. Co się stało? Co z pogrzebem? Prokuratura komentuje
Co się wydarzyło?
Według zagranicznych mediów w poniedziałkowe popołudnie służby medyczne zostały wezwane do domu Santangelo, która wymagała natychmiastowej pomocy. Kobietę przewieziono do lokalnego szpitala, jednak, mimo wykonanych procedur, nie udało się jej uratować. 58-latka zmarła.
Aktorka wcześniej miała mieć wykonywane zabiegi kosmetyczne, jednak nie w profesjonalnym gabinecie, a własnym domu. Obecnie trwa śledztwo mające ustalić przyczynę śmierci. Służby czekają na wyniki sekcji zwłok.
Zobacz także: Szokująca tragedia! Nie żyje Gene Hackman! Gwiazdor umarł razem z żoną i psem
Kim była Cindyana Santangelo?
Cindyana Santangelo pojawiała się w amerykańskich serialach. W "Świecie według Bundych" grała Sierrę Madre, tancerkę. Można było też ją oglądać w "Ostrym dyżurze" i "CSI: Miami", a także w filmie "Hollywood Homicide" z Harrisonem Fordem. Aktorka wystąpiła też w wielu klipach muzycznych.
Na instagramowym profilu 58-latki pojawiło się łamiące serce pożegnanie.
Serce mnie boli, gdy to piszę. Wciąż jestem w szoku i niedowierzaniu. Jak możesz zniknąć??? (...) Malibu było Twoim rajem, gdzie Twoja dusza tańczyła z przypływem, a Twój śmiech mieszał się z szumem fal. Miałaś serce ogromne jak ocean, ducha wolnego jak wiatr i miłość głębszą niż błękitne głębiny, które uwielbiałeś. (...) Chociaż nie ma Cię już tutaj tak, jak chciałabym, wiem, że pływasz w wiecznych wodach i czuwasz nad nami z tym promiennym uśmiechem. Każda muszla, którą znajdę, każda fala, która całuje brzeg, będzie przypomnieniem, że Twoja miłość wciąż jest wokół mnie. Pływaj swobodnie, moja piękna syreno. Dopóki nie spotkamy się ponownie. Kocham Cię - czytamy w sieci.
Santangelo pozostawiła dwóch synów.
Zobacz także: Nie żyje słynny "Gała". Był legendą TVP. "Są jednak ludzie niezastąpieni"
Zobacz więcej zdjęć. Alibabki pogrążone w żałobie. Nie żyje Krystyna Grochowska
- Wojciech Waglewski: Niech artyści nie udają, że nie interesują się polityką. MELLINA – Meller
- Piotr Banach: Byłem zakochany w Nosowskiej. Czy HEY wróci? MELLINA – Meller
- Marcin Prokop: Świat przestał szanować Amerykę. MELLINA – Meller
- Joanna Jędrzejczyk: Zrzuciłam 7 kg w 14 godzin. Najbardziej ekstremalne ścinanie wagi. MELLINA – Meller
- Borys Szyc i Michał Żebrowski o marzeniach, miłości i o tym, jak się poznali. MELLINA – Meller
- Anna Szymańczyk: Do scen intymnych ćwiczyliśmy w dresach. MELLINA – Meller
- Helena ENGLERT: Nie uczyłam się aktorstwa od taty przy niedzielnym stole. MELLINA – Meller
- Witold Jurasz: Dlaczego PiS i PO celują w wyborców Grzegorza Brauna. MELLINA – Meller
- Dawid Ogrodnik: sprzedawał kartki na jedzenie, żeby kupić dziewczynie bieliznę. MELLINA – Meller
- Izabella Krzan: O zwolnieniu z TVP dowiedziałam się od Kammela. MELLINA – Meller
- Andrzej Konopka w dzieciństwie przeżył straszny wypadek. Do dziś odczuwa jego skutki. MELLINA – Meller
- Leszek Lichota: aktorstwo i snooker mają wiele wspólnego. MELLINA – Meller
- Podcastex: PEJA kontra TEDE cała prawda o słynnym sporze. MELLINA – Meller
- Kuba Klawiter: Czy telefony naprawdę nas podsłuchują? MELLINA – Meller
- Żulczyk i Strachota: uzależnienie to choroba emocji. MELLINA – Meller
- Eryk Lubos: w szkole próbowali mi udowodnić, że nie nadaję się do aktorstwa. MELLINA – Meller
- Kammel o Wojewódzkim. Leczyłem się z tej przyjaźni trzy lata. MELLINA - Meller
- Julia Pietrucha: na początku nie chciała słuchać Patointeligencji Maty. MELLINA - Meller
- Szumowski: Pacześ i Lotek sprzedają stadiony. Dlaczego nie grają w filmach? MELLINA - Meller
- Wrona: siatkarze nie powinni zazadrościć piłkarzom pieniędzy. MELLINA - Meller