Ola Ciupa apeluje: Biust do przodu [ZDJĘCIA]

2019-07-26 5:30

W wielkim rankingu „Super Expressu” dotyczącym najlepszego biustu tego lata Ola Ciupa (29 l.) zostawiła konkurencję daleko w tyle. Piękna modelka, DJ-ka i najsłynniejsza słowianka Donatana (35 l.) jest świadoma swoich wdzięków i zachęca wszystkie kobiety do tego, by też pokazywały to, z czego są dumne. Jej zdaniem pewność siebie i swoich wdzięków najbardziej działa na mężczyzn. – Latem powinniśmy wyzbyć się wszelkich kompleksów – apeluje Ciupa.

Ola Ciupa. Biust do przodu!

i

Autor: Instagram, Archiwum prywatne

Ola jest bardzo dumna z tytułu NajPiersi 2019, który zdobyła dzięki naszym Czytelnikom.
„To dla mnie ogromny zaszczyt odebrać tak ważną i nobilitującą nagrodę za »najpiękniejsze polskie piersi« według Czytelników »Super Expressu«” – napisała w sieci.

W rozmowie z nami gwiazda nie ukrywa, że jej dekolt często zwraca uwagę płci męskiej.

– Piersi to niezaprzeczalny atrybut kobiecości, który na pewno przyciąga męską uwagę. Ale później to zainteresowanie można utrzymać tylko dzięki fajnej osobowości. Szczerze muszę przyznać, że mężczyźni komplementują mnie głównie w internecie. Na żywo chyba się mnie boją – uśmiecha się Ola.

Modelka chciałaby, aby każda kobieta polubiła swoje ciało i aby nie wstydziła się go eksponować. Zwłaszcza piersi, które są piękne w każdym rozmiarze.

– Każda kobieta powinna czuć się dobrze w swoim ciele i doceniać swój biust niezależnie od rozmiaru. Ile osób, tyle gustów, więc na pewno są fani i małych, i dużych piersi. Latem powinniśmy pozbyć się wszelkich kompleksów i eksponować to, na co mamy ochotę! – apeluje Ciupa.

Jej chłopak, znany youtuber Danny Ferreri, na szczęście nie ma problemu z tym, że Ola często pokazuje zdjęcia, na których jest roznegliżowana.

– Mój partner też działa w internecie, więc jest wyrozumiały. Z niego też niezłe ciacho i ma duże grono fanek. Szczypta pozytywnej zazdrości zawsze w związku się przyda – mówi Ciupa.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki