REC 3 - o czym jest film?
Film opowiada o losach młodego małżeństwa. Ledwo wzięli ślub i rozpoczęli zabawę weselną, a tu wirus zmienia gości w krwiożercze bestie. Dla państwa młodych rozpoczyna się walka o przetrwanie.
Rec 3 jest prequelem poprzednich części filmu. Jego akcja dzieje się z dala od kamienicy, w której nagrywane są dwie pierwsze części Reca. Daje widzom możliwość poznania przyczyn rozprzestrzeniania się groźnego wirusa.
Podobnie jak w poprzednich częściach akcję oglądamy przez kamerę trzymaną przez jednego z uczestników zdarzeń.
REC 3 - opinie użytkowników portalu FILMWEB.pl
Użytkownicy portalu Filmweb.pl, którzy widzieli przedpremierowy pokaz filmu mają podzielone zdania. Dla niektórych to komedia, a nie horror. Użytkownicy zauważają też, że związek z pozostałymi częściami filmu jest szczątkowa.
Opinie są różne - jednym się podoba i zachęcają do obejrzenia, inni mają zupełnie odmienne zdanie. Jednak, aby mieć opinię o filmie należy go najpierw obejrzeć! Dlatego nie przekreślamy filmu od razu. Oczywiście - jest to horror, więc będzie dużo krwawych scen. Zarzutem pod adresem filmu jest także fabuła - ponoć jest wiele nielogicznych momentów. I zabawnych - jak na horror to dziwne!