Mariusz Gorczyński (+57 l.) – aktor, który nazywany był mistrzem epizodu. Możemy kojarzyć go z takich produkcji jak: „Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?”, „07 zgłoś się”, „Kochajmy syrenki”, „Zmiennicy”, czy „Janka”. Aktor zmarł w wyniku choroby alkoholowej. - Dowiedziałem się, że przegrał walkę z nałogiem, że alkohol zniszczył go i ostatecznie zabił – wyznał jego kolega ze studiów, aktor Michał Szewczyk (86 l.). Mariusz Gorczyński pochowany jest w grobie swojej matki Feliksy na Cmentarzu Północnym w Warszawie (kw. W/III/13/5/9).
Jerzy Karaszkiewicz (+68 l.) – aktor znany z licznych epizodów. Mistrz drugiego planu, grający zwykle „szemranych typów”. Grał m.in. w „Misiu”, „Brunecie wieczorową porą”, „Stawce większej niż życie”, „Domu” i „Złotopolskich”. Współtwórca scenariusza „Rejsu” Marka Piwowskiego. Zmarł na zawał serca i został pochowany na Cmentarzu Północnym w Warszawie (kw. W-II-8, rząd 13, grób 11).
Stanisław Masłowski (+73 l.) – aktor najbardziej znany z roli klienta delikatesów w „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?”, gdzie zagrał w kultowej scenie „Pan tu nie stał”. Masłowski zagrał także w kilku odcinkach serialu „Dom”. Występował także na deskach teatrów w niemal całej Polsce. Zmarł w 2006 roku i został pochowany w maleńkim grobie na Cmentarzu Północnym w Warszawie (kw. S-X-3-14-9).
Stanisław Gawlik (+64 l.) to kolejny aktor znany z filmów Stanisława Barei. To on oczekiwał nieoczekiwanej kontroli w „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?”, czy był sąsiadem Michała Romana (Krzysztof Kowalewski) w „Brunecie wieczorową pora”. Zagrał także w „Polskich drogach”, „Domu”, czy „07 zgłoś się”. Spoczywa razem z żoną Heleną Dąbrowską-Gawlik (+79 l.) na Cmentarzu Północnym (kw. W-XIX-4-1-6).
Piotr Wawrzyńczak (+34 l.) – aktor znany z „Kroniki wypadków miłosnych” Andrzeja Wajdy, gdzie grał w scenach rozbieranych z 15-letnią wówczas Pauliną Młynarską (50 l.). Wystąpił także w „Ekstradycji”, „Pokoju 107”, „Szczurze” i „Kilerze”. Zginął 6 czerwca 2001 roku w wypadku samochodowym. Pochowany jest w dość mrocznej kwaterze na Cmentarzu Północnym przy grobie nieznanego mężczyzny (kw. SVIII7-4-2).
W wypadku samochodowym zginął też Grzegorz Komendarek (+48 l.), kucharz i niezawodowy aktor znany ze „Złotopolskich”. Razem z Komendarkiem śmierć w wypadku na drodze ekspresowej S7 w Skarżysku-Kamiennej, poniosła także publicystka kulinarna Hanna Szymanderska (+70 l.), która pochowana jest w warszawskich Pyrach. Komendarek spoczywa na Cmentarzu Północnym (kw. W-9-8 2/4).
Tadeusz Hanusek (+85 l.) – aktor, który największą sławę zyskał pod koniec życia. Zagrał radnego Kusibę z wsi Dopiewo w serialu „Ranczo”. Wcześniej przez niemal 50 lat kariery aktorskiej grywał głównie epizody – m.in. w „Misiu”, „Domu”, czy „07 zgłoś się”. O jego śmierci nie poinformowały żadne portale ogólnopolskie. Pochowany jest w kwaterze U (V – 2 – 8 – 2) na Cmentarzu Północnym w Warszawie.
Zofia Dybowska-Aleksandrowicz (+61 l.) była promotorką polskiego dubbingu oraz reżyserem teatralnym. Jej ojcem był Stefan Dybowski (+67 l.), minister kultury w rządzie Józefa Cyrankiewicza. Córka Zofii – Miriam Aleksandrowicz (63 l.) jest znaną aktorką dubbingową, wnuk Jan Aleksandrowicz-Krasko (40 l.) także jest aktorem. Zofia Dybowska-Aleksandrowicz została zamordowana w swoim mieszkaniu na Starym Mieście w Warszawie. Sprawcy zadali jej 24 ciosy nożem w serce. Poderżnęli gardło także jej 89-letniej matce Marii. Niestety sprawców nie nigdy nie odnaleziono. Po 20 latach sprawą bezskutecznie zajęło się tzw. Archiwum X, czyli sekcja warszawskiej policji, która zajmuje się nierozwiązanymi morderstwami sprzed lat. Cmentarz Północny w Warszawie (kw. W-VI-5-7-11).