Za jego kilogram zapłacisz tyle, co za... - Super Express

Za jego kilogram zapłacisz tyle, co za...

Zobacz, co możesz kupić za cenę kilograma masła
Autor: Shutterstock
Rozwiń

Co można kupić za kilogram masła

35 zł to kwota za, którą spokojnie możesz znaleźć książkę w księgarni. W przypadku starszych wydań, kwota ta starczyła by nawet na dwa tytuły
Autor: Andrzej Lange
Rozwiń
Co można kupić za kilogram masła

Co można kupić za kilogram masła

35 zł to kwota, za którą można zamówić posiłek dla jednej osoby w większości restauracji ze średniej półki w Warszawie. W mniejszych miejscowościach może wystarzyć nawet na dwa dania.
Autor: East News
Rozwiń
Co można kupić za kilogram masła

Co można kupić za kilogram masła

35 zł to kwota, która pozwala na kupienie w tygodniu dwóch ulgowych biletów do kina w większości popularnych multipleksów.
Autor: East News
Rozwiń
Co można kupić za kilogram masła

Co można kupić za kilogram masła

Za 35 zł spokojnie można kupić 4-kg proszek, wystarczający na zrobienie ok. 60 prań.
Autor: Sebastian Wolny
Rozwiń
Magnifying Glass Plus Powiększ zdjęcie
Co można kupić za kilogram masła

Co można kupić za kilogram masła

35 zł to kwota, za którą spokojnie znajdziesz t-shirt w popularnej sieciówce
Autor: Andrzej Lange
Rozwiń

Za jego kilogram zapłacisz tyle, co za...

Zobacz, co możesz kupić za cenę kilograma masła
Autor: Shutterstock
Rozwiń
Powrót
Co można kupić za kilogram masła
Co można kupić za kilogram masła
Co można kupić za kilogram masła
Co można kupić za kilogram masła
Zamknij reklamę za s.
X
Zamknij reklamę
...
powiększone zdjęcie
email
Reklama
Zamknij