"Pokój Zbrodni"
Każda środa i niedziela o godzinie 20 stanie się dla was dniem pełnym napięcia i zagadek. Będziecie śledzić najbardziej wstrząsające i nieznane historie zbrodni, które miały miejsce na przestrzeni lat. Od tajemniczych morderstw w zatłoczonych metropoliach po ponure zdarzenia na pozór spokojnych przedmieściach – "Pokój Zbrodni" odsłoni przed wami całą gamę mrocznych tajemnic, które czekają na rozwiązanie. Jeśli chcecie poznać historię z escape room-u, który stał się pułapką dla pięciu koleżanek, włączcie "Pokój Zbrodni". Z innego odcinka dowiecie się o sprawie Magdaleny Żuk: co naprawdę stało się w Egipcie? Zaprasza Bartosz Wojsa.
"Kawałki Mojego Życia"
Audycja, w której zapraszani goście opowiadają o muzyce i jej ogromnym znaczeniu w ich życiu. Tym razem przed mikrofonem pojawią się nie tylko muzycy, ale także artyści, dziennikarze, prezenterzy Eski Rock, a w wyjątkowych sytuacjach nawet słuchacze. Pieczę nad całym projektem sprawuje Wojtek Góralski – producent i prezenter porannej @aktywacji oraz gospodarz podcastu "Tak trzeba żyć". Prowadzi też podcast "Świeża Krew", gdzie prezentuje zespoły i solistów, którzy dopiero próbują się rozpychać na rockowej scenie muzycznej. Zawodowo wielbiciel sztuki podcastu, prywatnie lubi spędzać czas na boisku piłkarskim, na rowerze i słuchając muzyki.
"Polska na ucho"
Opowieści audio o życiu w Polsce. Co tydzień prowadzący Michał Poklękowski prezentuje nowy reportaż o tym, co się dzieje w naszym kraju. Porusza też wątki historyczne, nie brakuje podsumowań, wzruszających spraw, o których nie dowiecie się z czołówek gazet. I tak w jednym z odcinków poznajemy historię polskiej wampirzycy z Pnia, w innym poruszony jest wątek procesów czarownic z XVII wieku, spotkań z diabłem i tortur, których się na kobietach dopuszczano. W "Polsce na ucho" poruszane są też ważne kwestie społeczne.
"Mellina"
Takiego talk-show jeszcze nie było. Prowadzący Marcin Meller do "Melliny” zaprasza gości, których jest ciekaw i którzy odpowiedzą na trochę inne pytania niż w innych wywiadach. U dziennikarza goszczą więc osobistości show-biznesu, nauki, znani z gazet i internetu. Ograniczenie w tym podcaście jest jedno: wszystko, tylko nie polityka. Tej jest pełno wszędzie, a "Mellina" ma być wytchnieniem dla słuchaczy. W jednym z ostatnich odcinków podcastu Eryk Lubos mówi, że w szkole próbowali mu udowodnić, że nie nadaję się do aktorstwa. A Andrzej Wrona wyznaje, że siatkarze nie powinni zazdrościć piłkarzom pieniędzy. Brzmi ciekawie? A takich rozmów jest znacznie więcej.
"Nauczycielki życia"
Oliwia Krettek w podcaście "Nauczycielki życia" poszukuje kobiet, które chętnie dzielą się życiowym doświadczeniem z młodszymi od siebie. Gościem jednego z ostatnich odcinków jest lektorka, 40-letnia Diana Giurow, która opowiada o marzeniach, szczęściu i rodzinnych świętach. Co sprawiło, że postanowiła spędzać je po swojemu? Ta rozmowa na pewno skłoni was do refleksji nad pośpiechem przed Bożym Narodzeniem. Kilka dobrych rad na życie ma też Hania. 72-latka jest na emeryturze już od 17 lat. Wcześniej pracowała w biurze i zarządzała zespołem. Prawdziwą pasję odkryła, dopiero gdy zrezygnowała z pracy zawodowej. Dziś najlepiej się czuje w roli stylistki, grając w teledyskach i reklamach. O swoich pasjach opowiedziała Oliwii Krettek.