POLSKA-CZECHY. TUSK typuje WYNIK meczu 2:0. POLSKA będzie MISTRZEM EUROPY

2012-06-16 20:10

Premier Tusk jest zachwycony grą naszej reprezentacji podczas meczu Polska-Rosja. Nie traci nadziei, że kadra Franciszka Smudy jest w stanie wyjść z grupy i awansować do ćwierćfinału, a nawet wygrać Euro 2012. Ostatni mecz biało-czerwonych w grupie A dziś na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Jaki wynik meczu Polska-Czechy typuje Tusk? Zdaniem szefa rządu Polska wygra 2:0.

Polacy zachwycili cały kraj swoją waleczną postawą w trakcie meczu Polska-Rosja. Podopieczni Franciszka Smudy grali mądrze i nie dali się teoretycznie silniejszym Rosjanom. Dzięki remisowi 1:1 mamy jeszcze szanse na awans do ćwierćfinałów. W ostatnim meczu grupy A musimy jednak pokonać Czechów.

W zwycięstwo reprezentacji Polski wierzy Donald Tusk. - Będzie 2:0 - wytypował wynik meczu Polska-Czechy premier.

Szef rządu nie wątpi nawet w to, że Polaków stać na mistrzostwo Europy. - Jeśli Polska zagra tak, jak w drugiej połowie z Rosją, to może zostać mistrzem Europy. Mówię o tym z pełnym przekonaniem. Jeśli zagra tak, jak w drugiej połowie z Grecją, to nie wyjdzie z grupy - ocenił Tusk.