Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w marcu, udział w nich wzięłoby 56% Polaków.
W tym miesiącu jedna czwarta potencjalnych uczestników wyborów zadeklarowała chęć głosowania na PO (25 proc.). Podobnie jak w lutym, jest to najniższe w ostatnich miesiącach poparcie dla rządzącej partii. 22 procent głosujących w hipotetycznych wyborach oddałaby swój głos na PiS. W porównaniu z ubiegłym miesiącem poparcie dla najważniejszej partii opozycyjnej obniżyło się o dwa punkty procentowe.
Trzecie miejsce przypadło SLD, które zdobyło 10 procentowe poparcie. W porównaniu z lutym notowania SLD poprawiły się o trzy punkty procentowe i jest to największa zmiana odnotowana w tym miesiącu. Po 6 proc. głosów uzyskały PSL oraz Ruch Palikota. Jednak o ile poparcie dla PSL nieco zmalało (spadek o dwa punkty), o tyle notowania Ruchu Palikota minimalnie się poprawiły
Bardzo korzystny wynik osiągnęła w marcu Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikkego, którą poparło 4 proc. potencjalnych wyborców, o dwa punkty więcej niż w lutym. Zwolenników znalazły jeszcze w tym miesiącu także Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry, PJN oraz Polska Partia Pracy. Wszystkie te ugrupowania otrzymały po 1 proc. głosów.